Ruszył Mikołajkowy Dar Serca

Św. Mikołaj i renifer

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej "Mikołajkowy Dar Serca". W tym roku podobnie jak w ubiegłym, pomagać będziemy najmłodszym, potrzebującym mieszkańcom naszej gminy w walce o lepsze jutro.

To właśnie dzięki Wam rok temu udało się uruchomić zajęcia ze wczesnego wspomagania rozwoju, które prowadzą specjaliści z tarnowskiego Stowarzyszenia "Ich lepsze jutro". Obecnie grupa liczy 20 uczestników, którzy korzystają z bezpłatnych zajęć logopedycznych, terapii integracji sensorycznej, czy umiejętności społecznych. Prowadzone są również spotkania z psycholog oraz fizjoterapia.

Inicjatywa jest bardzo udana i potrzebna, dlatego również w tym roku cały dochód z akcji chcemy przeznaczyć właśnie na ten cel. Zdajemy sobie sprawę, że ten rok jest inny niż wszystkie i dla wielu bardzo trudny, ale dzięki Waszej pomocy możemy zakończyć go pozytywnym akcentem. W tym roku "Mikołajkowy Dar Serca", ze względu na obecną sytuację będzie miał formę wyłącznie licytacji internetowych.

Zapraszamy do licytowania i wystawiania przedmiotów na aukcje na stronie: https://www.facebook.com/groups/193999042293862